Татуаж брів фото

Брови є, напевно, найбільш домінуючими серед рис обличчя. Вони допомагають нам виражати емоції. Їх вигин, що повторює обриси чола, показує, наскільки гармонійні пропорції обличчя. Брови на обличчях, які ми називаємо гарними, зазвичай симетричні, мають чіткі контури і рівномірне зростання волосків. Їх відтінок гармонує з обличчям і волоссям на голові. Під бровою можна бачити відблиск світла, відбитий гладкою молодою шкірою. Така картина може стати реальністю практично для будь-якої особи.
Не впадайте у відчай, навіть якщо так склалися обставини, що волосків на бровах не залишилося зовсім. З будь-якої ситуації є вихід. Часткове або повне відновлення гармонії і структури відбувається завжди, коли фахівець береться за оформлення брів, але тільки у довготривалого макіяжу такі необмежені можливості.

Техніки виконання мікропігментаціі (татуажу) для брів

Одноколірні брови технікою «волоски» - допоможуть легко скоректувати асиметрії, створити відчуття рівномірного росту при рідких або занадто світлих волосках.

Одноколірні брови технікою «волоски»

Багатобарвна тривимірна техніка «волоски» - креативна техніка. Незамінна, коли на бровах є ділянки, де волоски відсутні. Волоски підбираються за кольором таким чином, що створюється відчуття їх реальності.

Багатобарвна тривимірна техніка «волоски» Багатобарвна тривимірна техніка «волоски»

Заповнення одним кольором - допоможе, якщо волоски на бровах є, але напрямок росту і густота невиразні. Колір, що імітує тінь від волосків, легко додасть бровам відсутню ефектність.

Заповнення одним кольором Заповнення одним кольором

Повне візуальне відновлення структури брів - креативна техніка. Використовується при втраті волосся після хіміотерапії або інших захворювань. Використовується комплекс технік, що дозволяють візуально відтворити відсутні брови.

Повне візуальне відновлення структури брів Повне візуальне відновлення структури брів

<< Назад

Яндекс.Метрика МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов G Analytics
сайт створено компанією сайт разработан компанией Эффект